Strona główna

+48 791 520 850 Call Center

Dla firm i grup zorganizowanych

Wyjazdy motywacyjne
To często o wiele lepsza forma premii dla pracownika, niż wynagrodzenie pieniężne, ponieważ takie wyjazdy dla firm są nie tylko nagrodą, ale również świetną okazją do integracji grupy.

Taki egzotyczny wyjazd możemy połączyć ze szkoleniem, gdzie zintegrowana grupa będzie chętnie brała udział w edukacji a wieczorna wspólna kolacja doda odpowiedniego klimatu całej atmosferze. Z doświadczenia wiemy, że po takiej integracji grupa, aż tęskni za sobą:)

Taki typ wycieczki firmowej łączy w sobie przyjemne z pożytecznym, ponieważ pozwala podnieść kwalifikacje grupy i staje się opłacalną inwestycją, jak również pozwala na odpoczynek od codziennej pracy, dzięki atrakcyjnej formie spędzania wolnego czasu.


W naszej ofercie znajdują się hotele posiadające profesjonalne sale konferencyjne w rożnych ciekawych miejscach na wszystkich kontynentach.

Wyjazdy lojalnościowe

Jest to pomysł na zintensyfikowanie sprzedaży Państwa produktów w sieci dystrybutorów i hurtowni! Nagrodą za osiągnięte wyniki w sprzedaży może być właśnie wspólny wyjazd lub wyjazd rodzinny. Pamiętajmy również, że wyjazdy lojalnościowe nie muszą być tylko nagrodą. Mogą także pełnić funkcję zachęty do wspólnego działania z dystrybutorami i hurtownikami. Niewątpliwie prowadzą do lepszego poznania ludzi z branży, których często znamy tylko z głosu w słuchawce telefonu.

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH...
U nas grupa zorganizowana na kierunkach dalekich zaczyna się już od 10 osób a na kierunkach bliskich np. basen Morza Śródziemnego jest od 20 osób. Taka grupa otrzymuje bardzo korzystną ofertę - zadzwoń i zapytaj o szczegóły...Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.