Strona główna

+48 881 520 850 Call Center

Meksyk, Playa del Carmen - Casa Flores 4*

kod oferty: MPDC-Casa Flores4

rodzaj transportu: dojazd własny dojazd własny

data przybycia:

dodaj dodatkowe
dni pobytu:

zakwaterowanie:

czas trwania /
ilość dni:
7

zakwaterowanie:4*

wyżywienie:

liczba osób:

Cena łącznie:
 • OPIS WYCIECZKI
 • TERMINY
 • GALERIA ZDJĘĆ
Pobierz PDF z tą ofertą

 Lokalizacja hotelu: - mapa google

 • w centrum turystycznym kurortu Playa del Carmen / Meksyk
 • 56 km. od lotniska w Cancun / Meksyk
 • od publicznej plaży ok. 500m.
 • w pobliżu sklepy, restauracje, kawiarnie, kluby

Informacje o hotelu:

Hotel wybudowany w stylu kolonialnegomałym basenem, małą ilością pokoi, Internet Wi - Fi jest bezpłatny na terenie hotelu. Kameralny hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych w trzech opcjach:

1 wycieczka: - CHICHEN ITZA Z CENOTĄ IKKIL

Całodniowa wyprawa do prekolumbijskiego miasta założonego przez Majów - Chichen Itza, wpisanego w roku 1988 na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a 7 lipca 2007 ogłoszonego jednym z siedmiu cudów świata. Wyjątkowe połączenie architektury Majów i Tolteków. Zwiedzanie: Piramida Kukulkana, Obserwatorium Astronomiczne, Boisko do Gry w Pelotę, Świątynia Tysiąca Kolumn, Świątynia Jaguara, Świątynia Wojowników, Święta Studnia. Czas wolny na zakupy rzemiosła i pamiątek. Przejazd do Ikkil. Kąpiel i wypoczynek w naturalnym słodkowodnym basenie wapiennym - cenote. Obiad w restauracji. Powrót do hotelu, z zatrzymaniem się w kolonialnym mieście Valladolid.

W cenę wycieczki wliczone są świadczenia:
Transport z / do hotelu, bilety wstępu, butelka wody mineralnej, obiad, kawa lub herbata, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki

2 wycieczka: COBA - TULUM - SZAMAN - CENOTA MAJÓW - WIOSKA

Wycieczka do przepięknych ruin miasta Majów, malowniczo położonego na karaibskim klifie Tulum dawniej  ZAMA. Dojazd do wejścia na strefę wewnętrznym środkiem transportu. Zwiedzanie Świątyni Fresków, Świątyni Zstępującego Boga, Świątyni Wiatru i prekolumbijskich domów mieszkalnych: Dom Kolumn, Dom Halach Uinic, Dom Chultuna. Czas wolny na zdjęcia. Transfer do strefy archeologicznej Coba co w tłumaczeniu znaczy  "wzburzona woda". Jazda rowerem lub rikszami zwanymi przez miejscowych limuzyną Majów po kamiennych drogach Majów - Sacbe. Podziwianie najważniejszych budowli miasta: Boisk do Gry w Pelote, Zespół Malowideł, oraz najwyższej na Jukatanie, liczącej 42 metry Wielkiej Piramidy - Nohoch Mul. Obiad w w meksykańskiej restauracji przy lagunie. Po obiedzie przejazd dżunglą do Cenoty Choo Ha. Podziwianie skalnych formacji stalagmitów, stalaktytów i stalagnatów. Relaksująca kąpiel, odpoczynek. Przejazd do wioski zamieszkałej przez współczesnych majów. Integracja z miejscową ludnością: nauka robienia tortilli, hamaków, tańce, muzyka maya, ceremonia oczyszczania przez szamana, czas na zdjęcia z dziećmi. Pożegnanie. Powrót do hotelu.

W cenę wycieczki wliczone są świadczenia:
Transport z / do hotelu, bilety wstępu, woda mineralna, obiad, opiekę polskojęzycznego przewodnika w trakcie trwania wycieczki.

3 wycieczka: RIO LAGARTOS – EK BALAM

Wyjazd do odkrytej w 1997 roku strefy archeologicznej Majów, ukrytej w dżungli Ek Balam -  miasta  Czarnego Jaguara.  Zwiedzanie pięknych, nieco ezoterycznych ruin archeologicznych, słynnych dzięki swym rzeźbom i stiukom: Plac Główny z okalającymi go budowlami: Platforma Steli, Piramida Wież z motywem monumentalnych szczęk jaguara, Acropolis, Łuk Trumfialny, Rotunda, Dom Bliźniaczy i Boisko do Gry w Pelote. Możliwość wejścia na piramidę. Przejazd do Rio Lagartos  - rzeki aligatorów, serca rezerwatu przyrody i dzikiego ptactwa. Ten wielki rezerwat obejmujący zasięgiem ok. 60.000 hektarów zamieszkuje ponad 300 gatunków ptaków, dziesiątki gatunków ssaków i gadów, płazów, ok 100 gatunków ryb, lasy mangrowe, oczka wodne i jest terenem bogatym w różnorodną florę. Ta wyjątkowość miejsca sprawiła, że w 1979 roku władze meksykańskie teren ten ogłosiły Rezerwatem Biosfery. Rejs szalupami po spokojnych wodach laguny namorzynowej. Możliwość spotkania krokodyli. Fascynująca podróż w świecie natury: różowe jeziora z różowymi flamingami. Różowe Flamingi (po polsku - czerwoniaki) nazwę swą zawdzieczają jaskrawoczerwonemu upierzeniu. Nazwa ta pochodzi od hiszpańskiego słowa flamenco co oznacza "płonący ogien". Możliwość obserwacji pelikanów, ibisów, orłów, czapli, i wielu innych gatunków ptaków brodzących. Kąpiel w „zupie solnej” i kurujących błotach (mule borowinowym).  Kąpiel w cenocie. Relaks, zabawa i wypoczynek. Lunch. Powrót do hotelu.

W cenę wycieczki wliczone są świadczenia:
Transport klimatyzowanym środkiem transportu z / do hotelu, bilety wstępu, łodzie 6-osobowe, opłaty za wstęp do rezerwatu, box lunch, kąpiele błotne, pływanie w cenocie, butelkę wody mineralnej, obiad, opiekę polskojęzycznego przewodnika  w trakcie trwania wycieczki i na strefie archeologicznej, przewodnika lokalnego na łódce.

Cena nie zawiera: opłat za filmowanie na strefach archeologicznych, zwyczajowych, uznaniowych napiwków dla kierowcy, opłat za napoje do posiłku

Cena zawiera:

 • Transfery polskojęzyczne: lotnisko Cancun - hotel - lotnisko Cancun (transfery autem / busem z kierowcą)
 • Polskojęzyczny rezydent dostępny na miejscu w Playa del Carmen oraz pod telefonem (ograniczona mobilność)
 • Zakwaterowanie w hotelu 4* (lokalna kategoria) według wybranej ilości noclegów
 • Zakwaterowanie w pokoju standardowym
 • Rezerwacja i przygotowanie trzech lokalnych wycieczki (wycieczki są zarezerwowane ale nie opłacone, płatność na miejscu po przylocie u polskojęzycznego rezydenta - patrz niżej płatne obowiązkowo
 • Podstawowe ubezpieczenie zdrowotne w TU EUROPA kosztów leczenia na kwotę 50.000 EUR (warunki ubezpieczenia w dniu rezerwacji).

Cena nie zawiera: - płatne obowiązkowo na miejscu w Meksyku

 • Przelotów do / z Cancun / Meksyk
 • Opłaty wylotowej z lotniska Cancun +/- 50 USD/os. (taka opłata nie jest wliczona w cenę biletu lotniczego, płatne na lotnisku w dniu wylotu do Polski)
 • Po przylocie do Cancun płatne dodatkowo u rezydenta polskojęzycznego 355 USD/os. - za pakiet trzech wycieczek

Cena nie zawiera: - opcje dodatkowe:

 • Wyżywienia podczas pobytu w Meksyku
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wycieczki
 • Ubezpieczenia od chorób przewlekłych i sportów ekstremalnych
 • Dodatkowych wycieczek fakultatywnych
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego (singiel) - wycena indywidualna
 • Innych świadczeń niż wymienione co cena zawiera
Kod oferty Data wyjazdu Czas trwania Wyżywienie Cena
MPDC-Casa Flores4 7 dni bez wyżywienia 3.100 PLN
+ 355 USD
Ilość osób Data powrotu Zakwaterowanie Transport Miasto wylotu
2 4* dojazd własny
Drukuj
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.